Bim Marketlerde 29 Mayıs itibari ile yer alan katologda, oldukça uygun fiyatlı kamp malzemeleri dikkatimi çekti. Son zamanlarda kamp ekipmanlarının yükselen fiyatını göz önüne alırsak, bim marketin 29 Mayıs Bim aktüel kamp malzemeleri bence çok iyi seçenekler sunuyor. Şimdi sizlerle bu ekipmanları yüzeysel inceleyelim.

Bim kamp malzemeleri raflardan kaldırılmış olsa da birçok uygun fiyatlı ve uzun ömürlü kamp ekipmanı tavsiyem için kamp malzemeleri listeme göz atabilirsiniz.

Bim Aktüel Kamp Malzemeleri Listesi ve Yorum

29 Mayıs tarihinde Bim Market raflarında yerini alacak kamp malzemeleri detaylı yorumları. Aktüelde yer alan ürünlerin büyük kısmı firmaların sayfalarında satışta gözükmediği için teknik bilgiler aktüelde paylaşılan bilgilerle kısıtlıdır.

Bim Market Power Bank

29 Mayıs 2020 Bim Aktüel kataloğunda yer alan power bank kamplar için iyi bir seçenek olabilir. 30.000 mah çift USB çıkışlı bu powerbank 119.00 TL lik fiyatı ile oldukça iyi.

Bim Market Şişme Mat

Şişme mat fiyatları marka değeri ve kullanılacak şartlara göre tercih edilmiş üst seviye malzemeler sebebiyle oldukça yüksek. Peki standart bir hafta sonu kampı için bu üst seviye ekipmanlar olmazsa olmaz mı? Hayır Bim aktüel de yer alan 67x184x17 cm ölçülere sahip şişme mat kesinlikle bu tarz kamplar için tavsiye edebilirim. Tabi aktüelde kullanılan kumaşa, kalınlığı ve dayanıklılığına yer verilmemiş. Daha detaylı inceleme için bim marketlerde raflarda yer almasını beklemek lazım. İnternet üzerinde de bulamadım. Yinede belirttiğim gibi standart hafta sonu kampları için oldukça ideal.

Bim Kamp Çadırı

Bim kamp çadırı aslında genelde festival çadırı olarak kullanılabilir. Açıkçası doğanın zor koşullarında kullanırım düşüncesi ile bim çadırına bakmamalı. Günübirlik festival gibi etkinliklerde, yaz koşullarında çadırı kullanabilirsiniz. Bunun dışında büyük bir beklenti içine girmemek lazım.Su geçirmez kumaş ibaresi olsa da mm olarak değer verilmemiş. 1000 mm lik bir değer yaklaşık yarım saatlik yağmura dayanıklıdır. Bu sebeple bu değer önemli ama fiyatına bakarsak dediğim gibi festival vs gibi alanlarda kullanmak için ihtiyacı olanlar alabilir. Ek olarak bim kamp çadırını günübirlik etkinliklerde, piknikte vs gibi durumlarda özellikle çocukların güneşten ve yağmurdan korunması amaçlı da kullanabilirsiniz. Daha detaylı bim kamp çadırı incelemesi için tıklayınız.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Bim Market Kamp Matı

6mm kalınlık az gibi olsa da yalıtımlı kaplaması ve kapladığı yerin az olması yedek mat olarak kullanım tavsiyesine değer. Özellikle kamplarda çadır önüne veya ateş yakınına oturup dinlenirken kendi matınızı kullanmak yerine tercih edebilirsiniz. 19.90 Tl lik fiyatı oldukça iyi.

Bim Market Katlanır Kamp Sandalyesi

Bim aktüel kamp malzemeleri listesinin bence en faydalı ürünü. Oldukça uygun fiyatlı ve güzel bir tasarıma sahip. Eğer Bim market önünde sıra olmaz, sosyal mesafe riske atılmaz ise ben de bim katlanır sandalye almak için gideceğim. 59.90 TL fiyatı tercih kısmında oldukça etkili. Polyester kumaşı kırılmaya dayanıklı alüminyum iskelet oldukça iyi. Kamp sandalyesi arayışında olan herkese tavsiye ederim. Tabi bu bahsedilen özellikleri deneyimlemek önemli. Buna rağmen risk almaya değer diyeceğim fiyatta. Daha detaylı bim kamp sandalyesi incelemesi için tıklayınız.

Bim Market Katlanır Kürek

Katlanır kürek kamplarda oldukça işe yarayan bir ekipman. Özellikle ateş çukuru açmak, köz taşımak, çadır kazıklarını daha sağlam çakmak gibi farklı alanlarda oldukça işe yarar. Fakat çelik türü vs bilgiler iletilmemiş. Bu tarz işlerde kullanılacak bir kamp baltasının dayanıklılığı da önemli.

Bim Kamp Bıçağı

-Bir önceki aktüel de satışta olan bim market kamp bıçağından satın almıştım. Beklentiyi çok yükseltmemek çlazım. Yinede uygun fiyatlı bir ürün. 440c çelik kullanılmış. Bu paslanmaz çelik türünün içeriğinde 0.95 – 1.20 karbon oranlıdır. Paslanmaz çelikler ailesi içinde en yüksek karbonlu ve kromlu olan türüdür. Önceki modelde yer alan magnezyum çubukları oldukça ince ve ateş başlatma anında az parça attığı için iyi değildi. Bu modelde durum nedir bilmiyorum.

Bim Market Kampçı Baltası

Paslanmaz çelik malzeme açıklaması yapılmadığı için net bir yorum yapmam imkansız. Namlu ve sap tek parça görünümünde. Boyut olarak ufak işler için kullanışlı olabilir. Keza çelik fiyatlarını gö önüne alırsak satış fiyatı biraz ucuz gelebilir. Kullanılan malzeme bilgisi yanı sıra boyutları da net verilmediği için tavsiye kısmında net bilgi vermem mümkün değil.

Bim Market Katlanır Kamp Masası

Özellikle sırt çantası ile kampa gidenlerin tercih edebileceği bir tasarıma sahip. Üst kısmı su geçirmez (yine mm olarak bir rakam verilmemiş. Su itici bir kumaş bilgisi de yok) katlanabilir ve özellikle kısa süreli kamplarda veya doğa etkinliklerinde oldukça ideal. Bu liste içinde benimde alacağım bir diğer ürün bim kamp masası olacak. Yedek masa olarak araçta çok fazla yer kaplamayan, kolay kurulum sağlayan bir masasın olması bence gayet iyi olacaktır.

Bim Market Askılı Karabina

Benim en çok kullandığım ekipmanlardan bir tanesi de benzeri karabinalar. Özellikle orman kamplarında bir kemere bu karabinaları asıp, ağaca bağlarsanız, birçok ekipmanınıza daha rahat ulaşabileceğiniz. ( ağaca zarar vermeden gövdeye bağlamak) Hatta özellikle sonbahar dönemlerinde ekipmanların yapraklar içinde kaybolma ihtimalini düşünürsek belirttiğim yöntem oldukça faydalı olabilir. Ayrıca yine pantolon kemerine asarak farklı eşyalarınızı kaybolma riskinden uzaklaştırabilirsiniz.

Bim Market Kafa Lambası

Bu tarz ekipmanları paylaşırken neden en önemli bilgilerine yer verilmiyor anlamıyorum. Kaç lümen ve kaç saat pil ömrü var? Bilmiyoruz. Bu yüzden bu kamp malzemesini almayı düşünenler öncelikle kutu üzerinde bulunan bu bilgileri kontrol etmelidir. Eğer sizin ihtiyacınızı karşılayacak özelliklere sahipse fiyatı ideal.

Bim Market Outdoor Karaoke Hoparlör

Hangi sebeple Bim aktüel kamp malzemeleri ve outdoor ekipmanları başlığında böyle bir ekipmana yer verilmiş olabilir diye düşünmeden edemiyorum. Doğaya çıkma amaçlarımızdan biri de gürültü kirliliğinden uzaklaşmak değil mi? Ev sahibi olan hayvanları rahatsız etme kısmına çok değinmek istemiyorum çünkü her doğaya çıkan bu bilice sahip olmalı düşüncesindeyim. Bu outdoor karaoke hoparlör ekipmanın kampalrda kulalnmayı bu sebeplerle önermiyorum.

Bim Market 29 Mayıs 2020 Bim aktüel kataloğu kamp malzemeleri listesi
Bim Market Kamp Malzemeleri

Bim Termos

Belirli aralıklarla Bim marketlerde termos modellerine rastlamak mümkün. Stanley markasına ait termos ve mug modelleri sıkça satışa sunulsa da Contigo marka termoslara da ara ara raflarda yer veriliyor.

23 Nisan 2021 Bim Aktüel Kamp Malzemeleri

23 Nisan günü Bim marketlerde yer alacak kamp malzemeleri listesi oldukça geniş. Bim otomatik kamp çadırı, yaz kampı için daha önce kamp yapmamış olanlar için fırsat ürünü diyebiliriz. Bim şişme mat göz attığım ve karşılaştığım yorumlarda gördüğüm kadarıyla oldukça iyi. Yine kamp bıçağı olarak başlangıç ve orta seviyede işinizi görecek bir seçenek sunulmuş. Çok amaçlı çakı, uygun fiyatıyla ihtiyacınızı karşılayacak türden. Ateş üzerinde olan tencerenin kapağını açmak, tamir işlerinde kullanmak vs için sırt çantanızda yer alabilir. Çelik ip testerenin çok büyük performans sağlayacağını düşünmem. Kamplarda kullanım alanı kısıtlı kalacaktır. Bim Kamp sandalyesi ise daha önce de satışa sunulmuştu. Hakkında çok olumlu yorum görmedim diyebilirim.

23 Nisan Bim Kamp Malzemeleri Aktüel

Genel kamp malzemeleri listesi ve incelemesi ‘Kamp Malzeme Listesi’ başlıklı içeriğimi okumak için tıklayınız.

1 Comment

  1. Bim Aktüel Kamp Malzemelerini zamanında alamadım.İhtiyacım olan bir kısım malzemeleri nasıl alabilirim.Yardımcı olabilirmisiniz.Teşekkürler.

Bir yorum yazın