Hediyeleşmenin en güzel hali takılar olabiliyor. Özellikle kadınların sık tercih ettiği veya hediye alınmasıyla mutlu hissettiği hediyeler arasında yüzükler ilk sırada diyebiliriz. Tabi yüzyıllardır erkekler de takı olarak yüzükleri sıkça kullanmakta. Günümüzde bu takı hediyeleşmesi içinde ağaç yüzükler gitgide popüler hale geldi diyebiliriz. Doğayı ve doğallığı yanında taşımak isteyenlerin tercihi ağaç takılardan yana oluyor. bana göre Velrut ahşap yüzük Türkiye’de bu işi en iyi yapan firma.

El Yapımı Ahşap Yüzük

Uzun zaman önce bir sosyal medya uygulamasında el yapımı ağaç yüzükle tanıştım. Bu tanışma sonrasında Türkiye’de ağaç yüzük üretimi yapan var mı? diyerek araştırmaya başladım. Ağaç yüzük yapan birkaç ilana ulaştım. Fakat yapılan tasarımlar ve görünüm istediğim gibi değildi. Daha sonra ağaç sarma yüzük yapan ve yöntemi tek olan Velrut ile tanıştım. 

Kişiye Özel Tasarım Yüzük 

Ağaç yüzük başlı başına bir kişiye özel tasarım olsa da bazı eklemelerle unutulmaz anıları da yanınızda taşımanıza olanak sağlıyor. Benim tercihim kızımın saçlarından yana oldu. Parmağımda taşıdığım yüzüğün içinde özel bir uygulama ile yerleştirilmiş kızımın saçları var. Tabi bu seçeneği sizler dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Sevgilinizin, eşinizin, ailenizin ya da sevdiğiniz birinin saçını yüzüğün iç kısmına ekletebilirsiniz. 

Ahşap Kolye ve Takılar 

Doğaya tutkusu olan herkesin yanında taşıdığında mutlu hissettiği bir takı. Velrut ahşap yüzük yanı sıra ahşap kolye, ahşap küpe gibi takılara da yer veriyor. Yazının bütünün de bir reklam gibi gözükse de uzun yıllardır tanıdığım ve yaptığı işte mükemmeliyeti arayan bir üreticiyi sizlerle buluşturmanın ötesinde değilim. 

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Ahşap Yüzüklerin Kullanımı 

En çok merak edilen sorulardan biri de bu yüzükler suyla temas ettiğinde yıpranır mı? Daha doğrusu her elimizi yıkadığımızda yüzükleri çıkarmalı mıyız? Üretim aşamasında yüzüklerin üst kısmına uygulanan bir kaplama sayesinde neredeyse hiç sıkıntı olmuyor. Yaklaşık 4 senedir kullandığım yüzüğü neredeyse hiç çıkarmadım. El yıkamanın dışında en zararlı diye düşünülen tuzlu su temasında yani denizde dahi ahşap yüzüğümü çıkarmadım. Buna rağmen yüzükte deformasyon olarak neredeyse hiç kayıp yok. Tabi olmaz değil ya eğer görselini etkileyen bir sorun olduğunda Velrut bu yüzüklerin bakımını da ücretsiz olarak yapıyor. 

osyal Medya Hesaplarımdan Takip Edebilirsiniz !

http://www.instagram.com/dogadakiyabanci
http://www.youtube.com/dogadakiyabanci

 

Bir yorum yazın