Kamp yapmaya karar verdiğinizde ilk satın almak istediğiniz malzeme kamp çadırı oluyor. Bu konuda çok fazla alternatif olsa da başlangıç için tercih edilebilecek çadırlar kısıtlı. Bim kamp çadırı özellikle kampa yeni başlayanlar veya festival gibi alanlarda kullanmak için gayet uygundur. 7

Birçok model ve ömürlük diyebileceğim kamp çadırları favori listemi güncel fiyatları ile görmek ve saın almak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.

Bim Çadır 2020

Daha önce Bim Market Aktüel otomatik çadırı yer almış ve oldukça ilgi görmüştü. Kurulumu basit olan otomatik kamp çadırı, ilk kez kamp hayatıyla tanışacak olanların oldukça ilgisini çekmişti. Bim otomatik çadır 2020 yılında da yine kataloğunda yer alıp raflarında satışa sunulacaktır.

Bim Kamp Çadırı
Bim 2020 Kamp Otomatik Çadırı

Bim Otomatik Kamp Çadırı Özellikleri

  • 200x150x110 cm
  • Otomatik kurulum
  • Tek el ile açma kapama sistemi
  • Sinekikli pence ve kapı
  • Çadır çubuğu 7.9mm çap
  • 2 kişilik kullanım alanı

Bim Kamp Çadırı Kurulumu

İlk kez kamp yapacaksanız büyük ihtimal aklınıza takılan ilk soru işareti kamp çadırı kurulumu zor mu? olacaktır. Belkide Bim’de satılan otomatik kamp çadırı tercih edilmesinin başlıca nedeni budur. Aslına bakarsanız her çadır kurulumu kolaydır. Fakat otomatik olarak sunulan bu çadırların kurumu diğer çadırlara nazaran daha da kolay. Bo otomatik kamp çadırı tek el ile kuruluma ve toplanmaya izin veriyor. Çabuk kurulum sağlayan ve kamp alanında adını sıkça duyduğumuz Decathlon otomatik çadır aynı sebeplerle çok tercih ediliyordu. Yine aynı şekilde yakın özellikler barındıran A101 kamp çadırı da. Tabi fiyat kısmında aralarında biraz fark var.

Bim Otomatik Kamp Çadırı Ne Zaman Gelecek?

Bim 2020 Aktüel 29 Mayıs kataloğunda yer alan çadır 29 Mayıstan itibaren raflardaki yerini alacak. Tabi unutmamak lazım ki 2019 yılında olduğu gibi 2020 yılında da birçok kişinin tercihi olan bu çadırı bulmak biraz zor olabilir. Sebebi ise yine her Bim Market’e belirli stoklarda gönderilecek ve erken saatlerde tükenecektir.

Önemli bilgilendirme: içinde bulunduğumuz süreçte kalabalıktan uzak durmamız gerekli. Çadır veya diğer bim kamp malzemelerini almak için riske girmeyin.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Bim Otomatik Kamp Çadırı Alınır Mı?

Yazının başında belirttiğim gibi çadır kurmaktan yana korkunuz varsa, ilk kamp deneyiminiz olacaksa veya yaz festivali gibi kısa süreli kamplarda kullanacaksanız tercih edebilirsiniz. Günübirlik piknik gibi etkinliklerinizde de çocuklarınızı güneşten korumak, yağmurdan korumak amaçlı kullanabilirsiniz ya da hevelerini biraz alsın diye 🙂 Daha önce otomatik kamp çadırını kullananlarının yorumu da oldukça iyi.

Bim North Pacific Otomatik Kamp Çadırı

İsimden de anlaşılacağı gibi bu kamp çadırı Bim Market’in üretimi değil. North Pacific isimli firma ile anlaşarak raflarda yer alacak. Benzeri kamp çadırları elbette var.

Bim Otomatik Kamp Çadırı Fiyatı

Daha önce 80-90 lira gibi fiyatlar yazılmış olsa da önceki fiyatları 2020 ‘de satışa sunulan 139.00 TL ile neredeyse aynı. Keza benzeri veya yakın çadır fiyatlarını göz önüne alırsak, başlangıç seviyesi için oldukça iyi bir fiyat. Çok uzun vade profesyonel kamplarda kullanımı riskli olacağından, bu düşünce ile satın alınmaması gereklidir.

Diğer kamp çadırı öneri listesi için tıklayınız. (+20 kamp çadırı)

Diğer Bim Market Kamp Malzemeleri incelemesi için tıklayınız.

Çadır Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Çadır, kamp ekipmanları arasında ilk sırada yer alan önemli ekipmanlar arasında yer alır. Çadır tercihi kamp yapacağınız mevsime ve kamp yerine göre değişir. Su geçirmezlik seviyesi kolay kurulumdan daha önemlidir. 2 kişilik her çadır kolay kurulabilir ama su geçirmezlik seviyeleri farklıdır. Bunu unutmamak gerekir. Bir kamp çadırının ilk deforme olan kısmı zeminidir. Çadır kurulumu sırasında her ne kadar dikkat edilse de dal veya taş parçaları zemine zarar verir. Başlangıç çadırlarında bu risk çok daha fazladır. Çünkü zemin kısımları incedir.

Bim Aktüel Çadır Detaylı Bilgi için tıklayınız.

Revize: Bim Market kamp ekipmanları aktüel 27 Mayıs 2020 Çarşamba olarak düzeltilmiştir. 27 Mayıs Çarşamba günü kamp ekipmanları Bim Market raflarında yer alacaktır. Bim kamp sandalyesi aktüelden çıkarılmıştır. Bim kamp sandalyesi satışı olmayacaktır.

23 Nisan 2021 Bim Kamp Çadırı

23 Nisan 2021 tarihinde Bim Aktüelde yayınlanan otomatik bim kamp çadırı incelemesi aslında bir önceki çadırlar ile aynı diyebiliriz. Görsel olarak biraz daha tatmin edici bir çadır olmasına rağmen yine bilinmesi gerekir ki yaz ve bahar aylarında kampa uygundur. Kurulumu pratik olması, su geçirmez dış tentesi olması sizleri çok etkilemiş olsa da kar ve kış kampları için daha profesyonel bir çadıra ihtiyacınız vardır.

Bim Kamp Çadırı

1 Comment

Bir yorum yazın