Bim Marketlerde 20 Mayıs tarihinde yer alacak kamp malzemeleri arasında en çok dikkat çeken ürün bim kamp sandalyesi oldu. İnceleme kısmında bir içerik bulmak pek mümkün değil. Bunun sebebi ise daha önceki aktüel üzerinde farklı modelleri satılmış ve Bim kamp sandalyesi üreticisi bilgisine ise yer verilmemiş olması

Bim kamp sandalyesi satışı bitmiştir. Güncel ve uygun fiyatlı kamp sandalyesi alternatifleri için tıklayınız.

Bim Kamp Sandalyesi Özellikleri

  • Alüminyum bacaklar
  • Kırılmaya ve bükülmeye karşı dayanıklı malzeme
  • Su itici polyester kumaş
  • En çok tercih edilen tasarım

Bim Sandalyesi Alınır Mı?

Fiyatına bakacak olursak tercih edilebilir. Daha önce satışta olan kamp sandalyelerinin internet üzerindeki yorumlarına baktığımızda çabuk kırılma ve kumaşının yırtılma şikayetleri çok fazlaydı. Bu aktüelde yer alan katlanır sandalye için benzeri şikayetler gelir mi bilinmez fakat benzeri ürünlerin satış fiyatının çok altında olduğu kesin.Büyük bir beklenti içine girilmemesi düşünülebilir ama fiyatına bakarsak tercih edilebilir.

Daha detaylı diğer kamp sandalyesi tavsiyelerim için kamp malzemeleri listesi başlıklı içeriğime göz atabilirsiniz.

Bim Kamp Sandalyesi Ne zaman Gelecek

29 Mayıs 2020 aktüelde yer alan kamp malzemeleri içinde bim marketlerdeki yerini alacak. Unutmamak gerekir ki bu tarz ürünler Bim raflarında çabuk tükeniyor. Başlıca sebebi tercih olsa da her şubesinde sınırlı ve az bir stok olduğunu unutmamak gerekli.

Bim kamp sandalyesi

Bim Kamp Sandalyesi Yorum

Bana kalırsa düşünmeden alınması gereken bir fiyat. Benzeri tasarımların en büyük sorunu; ormanda, sahilde veya çim alanlarda yumuşak toprağa çabuk gömülmesi. Bu bir dezavantaj olabilir. Yinede klasik kamp sandalyelerine nazaran daha rahat bir konfor sunuyor.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Katlanır Sandalye Fiyatı

Sanırım tercih ve bu denli arama sebebini özetleyen tek durum uygun fiyatı. Benzeri kamp sandalyeleri 150-250 TL arasında satış fiyatına sunulurken, bim 59.90 TL oldukça iyi bir fiyat ile bunu bizlere sunuyor.

Diğer Bim Aktüel Kamp Malzemeleri incelemesi için tıklayınız.

Diğer kamp sandalyesi modelleri ve fiyatlarını içeren detaylı içerik için tıklayınız.

Üretici Firma Bilgisi ?

Neredeyse diğer tüm ürünlerde üretici firma bilgisine yer verilmişken kamp sandalyesinde bu bilgi atlanmış sanırım. Ürünün daha önceki kullanıcı yorumlarına bakmak veya daha detaylı incelemek bu sebeple mümkün değil. Yine Bim’in kendi internet sayfasında diğer kamp malzemelerin birçoğu için ayrı bir bölüm açılmışken, kamp sandalyesi yok. Genel aktüel kataloğunda yer vermişler fakat, detaylı açıklama olarak internet sitelerinde ürünün görselini dahi bulamadık.

Düzeltme: Bim aktüelinden çıkarılmıştır. 29 Mayıs 2020 bim kamp malzemeleri aktüeli 27 Mayıs Çarşamba olarak değiştirilmiş, katlanır kamp sandalyesi aktüelden çıkarılmıştır.

Bir yorum yazın