İnstagramda paylaştığım hikayeden hemen sonra çok fazla mesaj geldiği için Mudwill Outdoor Pantolon hakkında ufak bir yazı hazırlamak istedim.

Öncelikle ürüne bir Google aramasında rastladım. Genel anlamda outdoor ürünlerinin fiyatları çok yüksek olduğu için bu pantolonun fiyatını görünce kalitesi için biraz tereddütte düştüm diyebilirim. Firma yetkilisi ile görüştükten sonra aklımda halen soru işaretleri devam ederek ürünü aldım.

Mudwill Outdoor Pantolon Tavsiye

Mudwill Outdoor Pantolon

Kargo paketinden çıkarıp, denediğimde dar paça seven birisi olarak ilk iş olarak terzinin yolunu tuttum. Tabi neredeyse tüm outdoor pantolonları bu şekilde geniş paça ve benim gibi dar paça seviyorsanız ufak bir işlem yaptırmanız gerektiğinden bahsetmek istedim. Bu konuda en önemli tavsiyem astarlı bir pantolon olduğu için işinin ehli bir terzi bulmanızda fayda var. 

İlk testi yoğun rüzgar ve yağışın olduğu İzmit Umuttepe kampında gerçekleştirdim.

Fiyat ve performanstan bahsetmeden önce; pantolonun kumaşına biraz değinsek iyi olacak. Softsell bileşen, üç farklı maddenin bir araya getirilerek elde edilmiş teknik bir kumaş. Su kaydırıcı dış katman, polar destekli sıcak tutan iç katman ve arasına yerleştirilmiş ince membran. Bu malzemelerin en büyük özelliği ise esnek yapısı ve hafif yağışa olan dayanaklılığı.

Mudwill Outdoor Pantolon İnceleme

İki tarafında da ceplerin hemen alt kısmında içi astarlı ayrı birer havalandırma cepleri var. Bu cepler özellikle kamplarda çalışırken vücut sıcaklığından kaynaklı yoğun terlemeyi önlemek için birebir etki sağlıyor. Kampta kaygan zeminden dolayı birkaç kez düşmeme ve uzun süre ateş başında yemek yaparken dizlerimin üzerinde durmama rağmen kumaşta herhangi bir yıpranma olmadı. Uzun süreli kullanmada da bir sıkıntı olmayacak izlenimi olsa da nihayetinde tırmanış pantolonu mantığı ile üretilmediğinden dikkat etmenizde fayda var. 

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Fiyat ve performansa bakacak olursak mutlaka önereceğim bir ürün. Üst seviyelerde outdoor pantolon kullanan biriyseniz dahi fiyatını baz alarak yedek olarak yanınızda bulundurabileceğiniz kalitede.  Fakat hatırlatmam gerekir ki iç kısımdaki polar katmana çok güvenip soğuk hava koşullarında korur düşüncesine kapılmayın ve mutlaka termal içlik giymeyi unutmayın..

Mudwill Outdoor Pantolon Fiyatı

Şu an ürün Mudwill sayfasında 159.00 TL den satışta. Güncel fiyatını görmek için markanın resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

Doğayla kalın…


Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edebilirsiniz !

http://www.instagram.com/dogadakiyabanci
http://www.youtube.com/dogadakiyabanci

Bir yorum yazın