Çocuklarıyla birlikte kamp yapanların sayısı arttıkça, çocuklar için üretilen kamp malzemelerin sayısı da gün geçtikçe artıyor. Çocuk kamp ekipmanlarının başında bana göre çocuk kamp sandalyesi vardır 🙂 Bütün gün koşuşturan çocukların dinlenmesi için kendilerine özel  ekipmanının olması kamp hayatı içindeki öz güvenlerini artıracaktır.

Çocuk Kamp Sandalyesi Tavsiye

Fiyat olarak Decathlon da satılan Quechua markası altında ki kamp sandalyesi fazlasıyla yeterli. 25 CM yüksekliğe sahip katlanabilen bu çocuk sandalyesi 1.3 KG ağırlığında. Decahhlon’un sayfasında her ne kadar 40KG a kadar test edilmiştir yazsa da bir yetişkini de taşıyabilecek kapasitede olduğunu uzun süreli test ettim :))

decathlon çocuk kamp ekipmanı
yan koruma kısmı nın olması önemli..

Decathlon çocuklar için ürettiği bu kamp sandalyesinde katlamak için elastik bir bant ile klips var. Fakat ikinci kullanımda ufak bir baskı ile kırıldı. Bu kilit mekanizmasına her ne kadar pek ihtiyaç olmasa da bu kadar çabuk kırılması rahatsız edici. Kenar kısımlarında bir koruma desteği bulunmaması, güvenlik açısından bir eksiklik yaratabilir.

decathon çocuk kamp sandalyeleri

Yüksekliği itibariyle 1 ile 5 yaş aralığındaki çocuklar için gayet uygun. Kamplarda yetişkinler için kullanılan kamp masasına sahipseniz, bu çocuk sandalyesi kesinlikle çok kısa kalacak. Fakat yemek yeme dışında, gün içerisinde oturmak, dinlenmek için fazlasıyla yeterli.

KAMP SANDALYESİ – ÇOCUK – YEŞİL QUECHUA

Sosyal Medya Hesaplarımdan Takip Edebilirsiniz !

http://www.instagram.com/dogadakiyabanci

http://www.youtube.com/dogadakiyabanci


Bir yorum yazın