Birçok forum sayfasında Bim’e gelen Stanley termosun orijinal olmadığına dair içerik okudum. Fakat ilgili ürün Stanley’in Türkiye distribütörü olan Kutup Ayısı güvencesi ile sunulmaktadır. Stanley Termos Bim tamamen orijinal üründür. Yani Bim de satılan Stanley 1.3 Termos diğer Stanley ürünlerinde olduğu gibi ömür boyu garanti kapsamındadır.  Bu içerikte Bim Stanley Termos ile ilgili tüm bilgileri detaylıca alacak, güncel kampanyalardan da haberdar olacaksınız.

Uygun fiyatlı termos modellerini ve detaylarını görmek için tıklayınız.

Stanley Termos Bim Market 1.3 LT

Bim marketlere yakın zamanda 1.3 lt olan modeli gelecek mi? Son zamanlarda sıkça sorulan bu sorunun yanıtı evet! Stanley fiyatları dolar kuru üzerinden belirlendiği için özellikle Master serisinin fiyatı ortada. Bu yüzde orta sınıf için de Stanley Markasının reklamını yapmak ve kalitesini göstermek için bu kampanyalar devam edecektir.  

 • Güncel Stanley Termos kampanyaları içeriğin en altına eklenecektir. 
 • Bim Stanley kampanyası detaylı şekilde belirtilecektir. 
 • Diğer kanalarda satılan Stanley Kampanyaları da eklenecektir

Bim Market’e 12 Nisan tarihinde gelecek olan Stanley marka 1.3 Termos orijinal ürün değil mi?

Stanley 1.3 Lt termosun orijinal olmadığını söyleyen kişiler, bu modelin başka bir yerde satılmadığını belirtmişler. Bunun en büyün sebebi bim’de satılan bu 1.3 Lt. modeli sadece Bim grup marketlerinde satılmak üzere ihraç edilmiştir. Yani bu ürün sadece bu pazarda satılmak için getirildiğinde gerek hepsi burada, n11 gibi birçok online satış yapan kanalda gerekse Kutup Ayısı Outdoor’un kendi sitesinde satılmamaktadır.

Bim’de satılan Stanley 1.3 Lt. termosun fiyatı 149.00 TL. Benzeri 1.3 Lt termos modeli Stanley Türkiye distribütörü olan kutup ayısı outdoor mağazasının internet sitesinde 419.00TL (Havale indirimli fiyatı 377.10 TL)

HB üzerinde satışta olan ve derlediğim Stanley Termos modellerini görmek için tıklayınız.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

Bim Stanley 1.3
Bim Stanley

Detaylı Stanley İncelemesi ve ısı testi için mutlaka videoyu izleyiniz

Bim Stanley 1.3 Lt. Ürünün Orijinalliğini Nasıl Anlarız?

Bim’den ürünü aldığınızda size fiş kesiliyor. Bu fiş sizin garanti belgeniz. Keza ömür boyu garanti veren Kutup Ayısı Outdoor garanti kapsamı içine giren durumlarda sizden çok nadir bu belgeyi istemektedir. Ürün üzerindeki etiketler kendilerinde kayıtlı olduğu için sorun çıkmayacaktır. Yine de saklamanızda fayda var. Ürünün orijinal olup olmadığının en büyük garantisi ise Türkiye distribütörü olan kutup ayısını aradığınızda size ürünlerin kendilerinden geçtiğini belirtmesidir.

Bim Stanley Termos Fiyatı Pahalı mı?

Bu soruyu soran arkadaş daha önce Metro Market e gelen benzer Stanley markası ile kıyaslamış. Fakat o modelin fiyatı da %20 indirimli 160 TL ydi. Bir fark yok diyebiliriz. O model de sadece Metro Market’e özeldi.

Stanley Termos Amazon Fiyatı Daha Ucuz?

Hayır. Amazon Stanely 1.3 Lt fiyatı 20 USD + 15 USD kargo bedeli. Yani 200 Lira gibi bir ücrete denk geliyor

Bim Stanley Termos Benzeri Ürün Var?

Birçok sitede gördüğünüz benzer Stanley ürünler 1Lt veya 0.50 Lt. Ek olarak taşıma kulpu olmayan ürünler.

Bim Market Satanley Macera Modeli Nedir?

Stanley termos modellerinde macera ve klasik ayrımı var. Macera modeli distribütör sayfasında sağlam + önemli olarak değerlendirilirken, klasik modelinde zamansız + dayanıklı ibaresi var. Yani buradaki farkı özetlemek gerekirse bir ürün A kalitesinde üretilirken diğer benzer ürün B kalitesinde. Tıpkı aynı ürünü Çin’de 1 Liraya da yaptırabilirken 54 liraya da yaptırabilirsiniz. Elbette fiyatına göre performansı daha düşük olacaktır. Stanley 1.3 termosun teknik özelliğine gelecek olursak herhangi bir eksi yönü yok. Paslanmaz iç hazne, çift duvar yalıtımı, sızdırmaz iç kapak, bardak şeklinde kullanılan kapak, katlanabilir taşıma sapı. Diğer modellerde olduğu gibi 28 Saat sıcak tutma, 26saat soğuk tutma,150 saat buzu muhafaza etme özelliğine sahip. Tabi bu rakamlar termosu kapattıktan sonra hiç açılmaması ile alakalı. Termosu aralıklarla kullandığınızı varsayarsak bu süre kısalacaktır. Keza termosu hiç kullanmasanız dahi 28 saat sonra içilebilir sıcaklıkta olacak yani kaynar tutmayacaktır. Fakat hafta sonu etkinlikleri için fazlasıyla yeterli.

Diğer uygun fiyatlı ve yüksek performans sağlayan Stanley modellerini görmek için tıklayınız

Bim Market Stanley Termos

Bim Aktüel Stanley Termos Fiyatı

15 Kasım Bim Aktüel kataloğunda yine Stanley termosa yer verildi. 175.00 TL fiyat ile katalogta yer alan Bim Stanley termos, 1 Lt kulpsuz olan modelidir. Yine tüm Stanley modellerinde olduğu gibi ömür boyu garanti ve diğer tüm teknik özelliklere sahip.

Bim Market Stanley Termos Özellikleri

 • 24 saat sıcak tutma süresi
 • 24 saat soğuk tutma süresi
 •  120 saat buzlu muhafaza
 • Paslanmaz çelik iç hazne
 • Çift duvar yalıtımı
 • Sızdırmaz kapak
 • Bardak şeklinde kullanıma uygun kapak

Bim Stanley Termos Yorum

Yakın zamanda Stanley termosların tekrar Bim marketlerdeki yerini alacağı bilgisi ulaşmadı. Bim Stanley termos modeli oldukça kullanışlı ve sadece bimlerde satılmak üzere sunulmuştu. Bu kampanyanın tekrarlanacağı bilgisi olmasına rağmen ne zaman ve ne kadarlık bir stokta tekrar raflardaki yerini alacağı kesin değil.

Stanley Termos marketlere 0.47 Lt olan mug tarzı modeliyle tekrar girdi. Bu termos biraz daha kahve severler için diyebilirim. Yine Stanley kalitesinin tamamına sahip bu termos, kahvesini yanında taşımak isteyenler için idealdir. Fakat kamp veya günübirlik gezileriniz için kapasitesi oldukça yetersiz kalacaktır. 149.00 TL lik fiyatıyla diğer modeller ile kıyaslanınca gayet iyi. İhtiyacı olanlar 28 Şubat tarihinden itibaren Bim Marketlere göz atabilir. Tabi yine sınırlı sayıda olduğunu düşünürsek erken davranmakta fayda olacaktır.

Stanley Termos bim marketlere 0.47 Lt olan mug tarzı modeliyle tekrar girdi. Bu termos biraz daha kahve severler için diyebilirim. Yine Stanley kalitesinin tamamına sahip bu termos, kahvesini yanında taşımak isteyenler için idealdir. Fakat kamp veya günübirlik gezileriniz için kapasitesi oldukça yetersiz kalacaktır. 149.00 TL lik fiyatıyla diğer modeller ile kıyaslanınca gayet iyi. İhtiyacı olanlar 28 Şubat tarihinden itibaren Bim Marketlere göz atabilir. Tabi yine sınırlı sayıda olduğunu düşünürsek erken davranmakta fayda olacaktır.

Stanley 0.47 lt Termos Bim Market

Bim yeni stanley
0,47 Lt Stanley Termos Bim Market

Bim Stanley Termos Şikayetleri

Şikayetlerin başında hava sızdırma sorunu yer alıyor. Stanley kapaklarından çıkan ufak bir hava sızıntısı, içerideki sıvının sıcaklığını daha çabuk kaybetmesine yol açıyor. Bu durumun kaynağı içi termos kapaklarında bulunan plastik contadır. Eğer bu conta tam olarak oturmuyor veya yıkarken katlanmışsa hava kaçırma söz konusu olabilir. Bu durumları kontrol ettikten sonra yine ısı kaybı meydana geliyorsa Kutupayısı Outdoor ile iletişime geçip değişiklik talep edebilirsiniz.

En çok karşılaşılan diğer şikayet konusu ise Stanley Termos Kapaklarının tam kapanmaması. Genelde dişli atma sorunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu üretimle ilgili bir hata da olabilir, kullanıcı kaynaklı da. Bunun anlaşılması için garantiye gönderilip incelenmesi gerekiyor. Genelde kullanıcı hatası olan durumlar da dahil distribütör firma yardımcı oluyor ve ürün değişikliğini gerçekleştiriyor.

Bim Stanley Termos Ne Zaman Gelecek

2020 Bim Market Stanley Termos aktüele eklenmesi çok uzun zaman almayacak gibi. Özellikle daha önceki kampanyalara büyük ilgi gösterilmişken. Farklı kanallar üzerinden farklı modellere kampanyalar aralıkla devam ediyor. En son bim aktüelde 0.47 lt olan stanley termos modeli yer almıştı. Fakat bizlerin beklediği 1 Lt ve 1.3 Lt olan modelleri. Bu modeller için kesin tarih olmasa da Stanley için orta segment kategorisinde yer alan modeller yeniden bim marketlerde yer bulacağı kesin. Bim Stnaley Termos ne zaman gelecek? Bununla ilgili daha önce de olduğu gibi bim marketlere geleceği günü öğrendiğim an ilk olarak instagram hesabımdan duyuracağım. Takipte kalın @dogadakiyabanci

23 Aralık 2020 Bim Stanley Kampanyası

Uzun zamandır Stanley market indirimi karşımıza çıkmıyordu. 23 aralıkta bu özlem bitiyor ve Bim Stanley 1.3 Lt indirimli fiyatıyla raflarda yerini alıyor. Stanley 1.3 modeli kulplu tasarıma sahip. Boyut olarak yaklaşık 2-3 kişilik diyebiliriz. Yine diğer Stanley termoslarda olduğu gibi aynı özelliklere sahip. Bim aktüel 23 Aralık kataloğunda yer alan Stanley yenilenmiş logusuyla klasik yeşil seri olarak satışta olacak.

23 Aralık Bim Stanley Termos

HB üzerinde satışta olan ve derlediğim Stanley Termos modellerini görmek için tıklayınız.

https://www.instagram.com/p/Bc1lzmyDFM8/

14 Yorum

 1. model adı Stanley Adventure Vacuum Bottle 1.3Lt trde satılıyor ama krom renkli ve fiyat 350 400 tl civarı

  • Aynen, bu ürün sadece Bim Marketlerde satılmak üzere getirildi. Stanley markasının özel promosyon ürünü diyebiliriz. Benzerini TR deki satış sitelerinde, Türkiye yetkili satıcısında veya Amazon benzeri sitelerde bulamazsınız.

    • Bununla ilgili bir bilgim yok ama daha önce de benzer ürün gelmişti ve çok kısa sürede bitmişti. Özellikle cadde değil de sokaklarda bulunan Bim marketlerde daha rahat bulunabilir gibi.

 2. Madem o kadar kaliteli alayim kenarda dursun gun gelir iyi ki almışım derim.

  • Kesinlikle. Stanley markası tüm dünyada kendini uzun yıllardır kanıtlamış bir marka. Keza Atatürk’ün İstanbul Şişli’deki evinde görüldüğü üzere Atatürk’te Satanley Termos kullanıyormuş 🙂

   • Teşekkürler, sizin incelemenizi görünce almaya karar vermiştim, sabah da üşenmedim gidip aldim 2 tane gelmiş aninda tükendi

    • Evet bu konuda çok fazla instagram üzerinden bana mesaj geliyor ve halen geliyor. Cadde üzerinden ki marketlerde 2-3 adet stok varmış, sokaklardaki marketlerinde ise 1 tane.

 3. Apple garantili olarak sattıkları sarj kabloları ve diğer ürünleri de alırken de insanlar yukarıda ki yazınızda olduğu gibi “aa apple garantiliymiş” diye sayın aldılar. Fakat hiç bir yerde apple türkiyenin açtığı ve kazandığı dava üstüne de bimden alınan ürünlerde meydana gelen problemlerde apple ın garanti hizmeti sunmaması yazılmadı. Bim bu çakma ürün satma olayına korkusuzca devam ediyor. Herhalde yaptıkları reklam kaybettikleri davalardan daha avantajlı. Daha acı olan kısmı ise Sizde 5 liralık malı gerçekten 3 liraya alabileceğinizi sanıyorsunuz.

  • Bununla ilgili açıklamayı bir önceki yorumda yaptım. Bir ürünün garanti kapsamında olup olmadığını öğrenmek için ilgili ürünün disp. nü aramanız gereklidir. Kutup Ayısı outdoor u arayabilir siniz

 4. Bim in daha önce çakma apple ürünleri satması gibi bir olay olması yüksek bir ihtimal. Sattığı çalma apple ürünlerinden sonra apple türkiye, bim e dava açtı ve satın alınan ürünlerle kullanılan cihazları garanti kapsamından çıkardı. Bim in dava taminatlarının götürüsü böyle çakma ürünlerin reklam getirisinden daha düşük ki aynı olaya devam ediyorlar gibi gözüküyor.

  • Bununla ilgili içeriğimi tam okumadığınızı düşünüyorum.Stanley markasının Türkiye disp. Kutup Ayısı outdoor dur. Siz ürünün gerçek mi değil mi, ömür boyu garantisi var mı yok mu bilgisini öğrenmek için Kutup Ayısı outdoor u aramanız yeterlidir.

 5. Niyazi Başer Cevapla

  Metro dan alacaktım Bim e kısmetmiş. Sabah kapıda bekledim, gelen tek ürünü de ben aldım. Millet elimden kapacaktı, rağbet çok. Gayet güzel şık bir ürün, Stanley sonuçta….

 6. Beyler 200 liraya buldum, elemanın biri almış binden 200 e satarım dedi aldım ben de. Pişman etmez inş.
  Garanti belgesi olarak fiş mi geçerli sadece ?

Bir yorum yazın