Uzun zamandır beklenen indirim haberi sonunda geldi. 23 Aralık 2020 Bim Market raflarında Stanley Termos 1.3 Lt raflarda yerini alacak. 1.3 Litre Stanley Termos en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Özellikle 2-3 kişi için oldukça yeterli bir kapasite sunuyor. Daha önceki Stanley market kampanyalarında kulpsuz modeller tercih edilmişken bu sefer kulplu olan modele yer verilmesi de oldukça güzel.

HB üzerinde satışta olan ve derlediğim Stanley Termos modellerini görmek için tıklayınız.

23 Aralık 2020 Bim Aktüel Stanley Termos 1.3 lt

23 Aralık Bim Stanley Termos

Yeşil kaplam ve yenilenmiş Stanley logosuyla 1.3 Lt karşımızda olacak. Özellikle yeni seri termosun indirimli olarak verilmesi bence önemli bir durum. Tabi termosun özelliklerini etkileyecek bir durum yok ama yeni seri termos olması güven eksikliği duyanlar için olumlu. Daha önceki kampanyalarda Stanley termos indirimli fiyatını görenler biraz tedirgin yaklaşmıştı.

stanley termos bim’e ne zaman gelecek

Stanley 1.3 LT Özellikleri

  • Paslanmaz çelik tasarım
  • Vakum izole sistemi
  • Çift duvar yapısı
  • İçeceklerinizi 28 saate kadar sıcak, 26 saate kadar soğuk tutar
  • Taşıma kolaylığı için kulplu tasarım
  • 875 gr ağırlık
  • 10,4 x 9,9 x 33,5 cm boyutları
23 Aralık Stanley Termos 1.3 lt

23 Aralık Bim Stanley Kutup Ayısı Garantisinde mi?

Daha önceki kampanyalarda en çok sorulan sorulandan bir tanesi Stanley Kutup Ayısı Outdoor garantisi var mı? Farklı bir markette daha önce yine indirimli olarak satılan Stanley Termos’un ithalatçısı farklı bir firmaydı. Bu sebeple Türkiye’de bir garantisi yoktu. Stanley ömür boyu garantisi oldukça önemli bir konu. Bu garanti sızdırma ve ısı kaybıyla sınırlı kalsa da kapak problemi gibi birçok sorunla karşılaşan kişileri yönlendirdiğim Stanley Türkiye Distribütörü KutupAyısı Outdoor sorunu hızlıca çözmüştü. Hatta bazı durumlarda eski ürünü alıp yeni bir Stanley verdiklerini de biliyorum. 23 Aralık günü Bim Marketlerde satılacak olan Termos 1.3 modeli Kutup Ayısı garantisindedir.

23 Aralık Bim Aktüel Stanley Termosu Nasıl Alırım?

Diğer kampanyalarda olduğu gibi her market rafında belirli bir sayıda termosu göreceksiniz. Hatta sokaklarda ve yoğun olmayan cadde şubelerinde 1 ya da 2 tane Stanley termos stoğu oluyor. Bu durumda da indirim bekleyen birçok insan olduğu için market kapıları daha açılmadan kuyrukları görmek mümkün. Öncelikle 23 Aralık satışa sunulacak olan Stanley Termos 1.3 modelinin fiyatı 299.00 TL olarak belirlenmiş. Normalde aynı termos 458.00 TL olarak satılmakta. Yani oldukça iyi bir indirimle yine karşımızda. Bu indirimden yaralanmak için erken saatlerde bim market yolu gözüktüğü kesin.

Aşağıdaki videoda daha önce detayı olarak termosun incelemesini yapmıştım. Özellikle ısı testiyle sonuçları çok daha iyi gördük.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--

https://www.youtube.com/watch?v=X3YWHcCK1mc
Stanley 1.3 inceleme ve yorum

Önceki kampanya detayları ve tüm eklenen indirimlerin olduğu Bim Stanley Termos içeriğine göz atabilirsiniz.

HB üzerinde satışta olan ve derlediğim Stanley Termos modellerini görmek için tıklayınız.

Bir yorum yazın