Son zamanlarda Stanley Termos satışları, uygulanan kampanyalar sonrasında hızla artıyor diyebilirim. Tabi bu denli büyük indirim sonrasında satılan Stanley Termoslar için orijinal ürün değil mi sorusunu da beraberinde getiriyor. Son olarak Metro Market Stanley termos 29 Kasım 1 Aralık tarihi için yayınladığı kataloğunda Stanley’in en çok tercih edilen 1.3 LT modeline yer verdi.

Metro Market Stanley Termos Kampanyası

metro market stanley termos kampanyası

Metro Market Termos Özellikleri

  • 1.3 Lt
  • Çift duvar yalıtımı
  • 28 Saat sıcak ve soğuk tutma özelliği
  • 6 gün buz tutma süresi
  • Menşei: Çin

Bana gelen sorular arasında yine katalog da belirtilen üretim yeri Çin olması var. Bu durum ürünün taklit olduğunu veya orjinal olmadığını göstermemektedir. Stanley Termos ile ilgili yayınladığım genel bilgilendirme içeriğimde de özellikle belirttiğim bir konudur. Stanley bir Amerikan markasıdır. Birçok büyük markanın yaptığı gibi giderleri daha az olduğu için bazı ürünleri Çin’de üretmektedir. Yani yine Stanley markası altında fabrikalarında üretimleri olmaktadır.

Farklı Kampanyalar Olacak Mı?

Metro Market ‘lerde farklı modellerin satışı sürekli olarak devam etmektedir. Yine bu modeller üzerinde kampanyalar olsa da bizlerin beklediği indirimli rakamlar değil. Geçenlerde kahve severler için mug termos modelinde yaptıkları kampanya da oldukça ilgi görmüştü. Fakat bu kampanyaların en büyük dezavantajı sınırlı stoklar diyebilirim. Bu sınırlı stoklar aslına bakarsanız stantlarda gözle sayılacak kadar az. Bu yüzden metro market kataloglarını takip etmeli ve satışa sunulacağı gün erken davranıp gitmeli.

Yeni Stanley Kampanyası !

İndirimli satışa sunulan Stanley modelleri, genelde satışta olan modeller değil. Yani ilgili distribütör firma, uygun fiyatlı satılacak Stanley termosları ayrıca getirmekte ve Metro Market gibi farklı kananllardan satmaktadır. Stanley Türkiye distribütörü olan kutup ayısı, yakın zamanda özellikle 1.3 gibi en çok satılan modellerde kampanya olmayacağını bilgisini iletmiş olsa da 1 LT ve diğer modeller için indirimli kampanyalar devam ediyor.

Stanley Termos ile ilgili tüm merak ettiğiniz soruların yanıtını aşağıdaki videoda bulabilirsiniz.

--Google Reklamları--

-- Yazının Devamı--


Güncel Stanley indirimlerini derlediğim içerik için tıklayınız.

Bir yorum yazın